Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 2 przy Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kościerzynie

W Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej nr 2 przy Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kościerzynie mieszka 16 wychowanków. Czterech  wychowanków na co dzień przebywa w MOS i MOW, więc jest nas 12. Mieszkamy w pokojach 2 lub 3 osobowych, mamy salę TV, kuchnię w której codziennie gotujemy i 3 łazienki. Nasze pokoje są wyposażone w podstawowe sprzęty: szafy, tapczany, stoliki nocne, biurka.

Staramy się dbać o estetyczny wygląd w pokojach, jednak sytuacja finansowa ogranicza nasze plany dekorowania i ozdabiania pokoju. Przydałby się chociaż jeden pokój z ciekawą fototapetą, bo mógłby wprowadzić w nasze codzienne życie troszkę kolorów i pozytywnego nastawienia, co jest niezbędne w życiu każdego człowieka. Dla zainteresowanych nami zapraszamy na stronę   internetową placówki.

Liczymy na Państwa wsparcie i głosy, bowiem dzięki Wam będziemy mogli ładować się pozytywną energią podziwiając dzieło sponsora Dekowizja.pl 

Ten artykuł bierze udział w konkursie.
21
Głosuj
Dziękujemy za oddanie głosu.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą głosować.
  • : 83-400 Kościerzyna ul. Krasickiego 4/7

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*