Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Serbski Kącik”Jesteśmy Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą ze Świdnicy, w której mieszka jedenastu wychowanków. Istniejemy od 15 lat, z czego pierwszych 10 byliśmy mieszkaniem usamodzielnienia „Domek” przeznaczonym dla starszych wychowanków. Obecnie nasz domek, położony w pięknej okolicy, blisko Zalewu Witoszówka, nosi nazwę „Serbski Kącik”. Przebywa w nim młodzież w wieku od 12 do 21 lat.

Stanowimy społeczność różnorodnych osobowości, z czego wiąże się konieczność wzajemnego poszanowania, akceptacji i tolerancji. Jako wychowawcy, staramy się wdrażać naszych podopiecznych do codziennych prac domowo-gospodarczych, inspirować do nauki i rozwoju.
Przekazujemy im uniwersalne wartości, którymi warto kierować się w życiu i pokazywać własnym przykładem, co to znaczy współpraca z drugim człowiekiem oraz wrażliwość na potrzeby i uczucia innych.

Dobrze czujemy się w naszym domku, staramy się wspólnymi siłami dbać o jego wystrój i estetykę. Jest to dla nas ważne, bo przecież wpływa na nastrój, samopoczucie i atmosferę. Jednak budżet, którym dysponujemy nie wystarcza na pokrycie kosztów wszystkich planowanych przez nas prac remontowych.

Dlatego cieszymy się, że możemy wziąć udział w konkursie „Dekowizji” i zyskać szansę na uczynienie naszego domku piękniejszym i bardziej przytulnym.

Wszystko w Waszych rękach (a właściwie głosach) drodzy Internauci.
Liczymy na Was!

Ten artykuł bierze udział w konkursie.
162
Głosuj
Dziękujemy za oddanie głosu.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą głosować.
 • : 58-100 Świdnica, ul. Serbska 27

17 komentarzy

 1. fajnie przygotowany opis i zdjęcia na tle innych. Nie znam tej placówki, ale macie mój głos.

 2. MACIE MÓJ GŁOS 🙂 SUPER PLACÓWKA !

 3. Trzymam kciuki !

 4. Jest i moj .
  Warto pomagac !!!

 5. Popieram i zgadzam się głosuję

 6. super placówka !!!

 7. Popieram. Najważniejszą sprawą jest przystosowanie do samodzielnego życia.

 8. Oddaję swój głos i trzymam kciuki ;). Jeateście potrzebni .

 9. odaje głos, super placówka

 10. Byłam w tej placówce 6 lat i po latach mówię że wyszło mi to na dobre, choć wychowawcy nie mieli z nami lekko. Oddaje głos!!!

 11. Popieram

 12. macie dwa glosy moj i meza.

 13. Macie moj glos!

 14. Zagłosowane! Trzymam kciuki!

 15. Gdy widze zdjęcia wspomnienia wracają. Macie mój głos.

 16. Bylam tam .. Bylo ciezko ale wychowawcy maja zlote serca.

  Macie mój glos

 17. joannabalinska

  Dziękujemy serdecznie za oddane głosy na nasz Domek „Serbski Kącik”. Wprawdzie nie wygraliśmy, ale myślę, że to nie najważniejsze. Życzę wszystkim dużo radości i samych pięknych dni. Pozdrawiam i do usłyszenia…..może w jakimś innym konkursie. A może w realu, odwiedzicie nas kiedyś. Zapraszam

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*