Placówka Pieczy Zastępczej ” Korczakówka „

Grupa wychowawcza, która zdecydowała się wziąć udział w konkursie składa się z trzech pokoi. Na kondygnacji mieszka 10 wychowanków w tym 4 chłopców oraz 6 dziewcząt. Pokoje są czteroosobowe dwa już zostały odnowione jednak na ostatni nie mamy środków i pomysłu. Pokój ten zamieszkują chłopcy w wieku 13-14 lat, ich pokój jest smutny  bez wyrazu.

Chłopcy z niecierpliwością czekają na odnowienie swojego małego azylu i marzy im się ciepły przytulny kąt. Wychowawcy starają się stworzyć dzieciom najbardziej optymalne warunki przypominające dom rodzinny ale nie zawsze udaje się pozyskać środki na zrealizowanie zamiarów. Dzięki Waszemu konkursowi dzieciaki będą mogły poczuć się jak u siebie i cieszyć się namiastką własnego pokoju. Wesołe, żywe i optymistyczne kolory lub fantazyjne wzory sprawią wiele radości i uśmiech na twarzach naszym wychowanków. Wygrana sprawi, że będziemy mogli jeszcze bardziej urealnić nasz cel. Fototapeta pozwoli przenieść się w inny wymiar. W świat fantazji.

Pomóżcie. Serdecznie Dziękujemy za wszystkie głosy.


 

Ten artykuł bierze udział w konkursie.
16
Głosuj
Dziękujemy za oddanie głosu.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą głosować.
  • : 07-410 Ostrołęka, ul. Poznańska 34/36

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*