POW JAŚ w Brzeziu

Witajcie,

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza „Jaś” to Dom dla 14-ki dzieciaków. Staramy się przypominać wieloosobową rodzinę. Bywa różnie jak to w duuuuużej rodzinie. Śmiejemy się i płaczemy, sprzeczamy i przepraszamy, wariujemy, krzyczymy, mamy milion pomysłów… 🙂  U nas zawsze coś się dzieje, zajrzyjcie na FB :). Mieszkamy tu ok. 1,5 roku. Wspólnie z wychowawcami staramy się, aby było u nas ładnie, ale przecież zawsze może być jeszcze ładniej… Dlatego bierzemy udział w Konkursie w którym jeden dom dziecka otrzyma prezent w postaci wytapetowania dowolnego pokoju wybranymi przez siebie fototapetami. Dzięki Waszym głosom może się to udać 🙂

To takie proste!!!

Głosować może każda osoba, która zarejestruje się i zaloguje na stronach Konkursu (http://konkurs.dekowizja.pl). Każda osoba zarejestrowana otrzymuje pulę 50 głosów na czas trwania Konkursu, bez względu na datę rejestracji.

WAŻNE!!! Głos można oddać tylko raz dziennie!!!

Już teraz serdecznie dziękujemy i zachęcamy: dołączcie i pomóżcie 🙂 Wystarczy tylko kliknąć… 🙂
Pozdrawiamy 🙂

Ten artykuł bierze udział w konkursie.
72
Głosuj
Dziękujemy za oddanie głosu.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą głosować.
  • : Brzezie 35E, 87-880 Brześć Kujawski

5 komentarzy

  1. POW Jaś w Brzeziu

  2. Pow Jaś w Brzeziu

  3. POW Jaś w Brzeziu

  4. Pow Jaś w Brzeziu

  5. Pow Jaś w Brzeziu

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*