Rodzinny Dom Dziecka nr 2

Rodzinny Dom Dziecka nr 2 istnieje od 2006 roku. Zapewnia opiekę i wychowanie dzieciom całkowicie lub częściowo pozbawionym opieki rodziców w warunkach środowiska rodzinnego.

Taka forma wychowania, zbliżona do warunków domu rodzinnego, jest najbardziej efektywna wychowawczo. Daje możliwość indywidualnego podejścia do dziecka oraz bezpośredniej opieki  i wychowania. Daje też dzieciom poczucie bezpieczeństwa i przynależności do konkretnej rodziny. Taka forma opieki zwiększa szanse na wychowanie osób umiejących radzić sobie w dorosłym życiu i samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie.

Rodzinny Dom Dziecka w Nowych Załubicach obejmuje opieką 6 wychowanków w wieku od 6 do 15 lat, tworząc wielodzietną rodzinę. Dzieci współtworzą dom, angażują się w jego wygląd, dbają o porządek. Ich pokoje stanowią odzwierciedlenie marzeń i zainteresowań. Pragniemy, aby mogły cieszyć się nowym wyglądem ścian we własnych pokojach.

Prosimy o głosowanie na naszą placówkę.

Ten artykuł bierze udział w konkursie.
74
Głosuj
Dziękujemy za oddanie głosu.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą głosować.
  • : 05-255 Nowe Załubice, ul. Opolska 75A

6 komentarzy

  1. Polecam godny zaufania dzieci czują się dobrze

  2. Pani Agnieszka Witkowska to najlepsza MAMA na świecie. Ma dużo empatii, jest osobą bardzo odpowiedzialną.

  3. W pracy Agnieszki ujmuje mnie to, że wychowuje równocześnie własne i powierzone jej dzieci. Każde z nich jest przez nią tak samo kochane, tak samo ważne. Dzieci mają prawdziwy, ciepły dom i troszczących się o nich opiekunów. A Agnieszka robi to z ogromnym sercem i zaangażowaniem!!! Największym komplementem może być to, że moja własna córka ( w trakcie towarzyskiej wizyty) zapragnęła zamieszkać w TAKIM DOMU:)

  4. Weronika12345

    Najlepszy dom, najlepsza atmosfera i najlepsze dzieciaki! <3

  5. Pani Agnieszka to wyjątkowa osoba, która z ogromnym zaangażowaniem, sercem i mądrością opiekuje się dziećmi, wydobywając z nich to, co najlepsze. Znam ich wszystkich osobiście, ponieważ poznaliśmy się w czasie wakacji nad morzem. Z podziwem patrzyliśmy na całą tą rodzinę 🙂 Serdecznie pozdrawiamy i gorąco ściskamy znad morza 🙂

  6. Nowe Załubice 75a

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*